امام باقر (علیه السلام) می فرمایند: آیا دین چیزی جز محبت است؟وهابیت تکفیری این روزها فتاوای دینی را به عنوان ابزاری در راستای تحقق منافع  مقاصد سیاسی خود استفاده می‌کنند و با استفاده از تکفیر دیگران و ایجاد انحراف در دین از صدور هر فتوای برای حلال کردن محرمات و حرام‌کردن حلال‌های شریعت اسلام ابایی ندارند. فتاوای جهاد زنا و جهاد لواط و جهاد زنای با محارم، بخشی از فتواهای تکفیری‌هایی است که این روزها مطرح شده است. 
متن
گزارشها، حاکی از عمق فساد و فحشاء در میان داعشیان و شورشیان عراق و سوریه و فراگیری و رواج آن است. فساد آنان تنها به جهاد النکاح که زنای مسلم است ختم نمی‌شود بلکه این امر، منجر به ظهور پدیده‌ی لواط و همجنس‌بازی در میان گردان‌های شورشی نیز گردیده است. اخیراً تصاویری منشتر شده که نشان از گسترش این پدیده شوم در میان شورشیان سوری دارد.[1]
جهاد مقعدی یا جهاد لواط [به عربی: جهادالدبر یا جهادالشرج] یک نام مستعار برای رابطه جنسی مقعدی مرد با مرد در چارچوب جهاد است.[2] این مضمون نشات گرفته از یک مقاله توسط محقق اسلامی عمار علی حسن و تکرار توسط واعظ فعال مصری مظهر شاهین است[3] که روحانیون اخوان المسلمین به صراحت به مبارزان جهادی اجازه می‌دهند که در زمانی که آنها دور از خانه هستند و رابطه جنسی با همسران خود را ندارند می‌توانند با مردان رابطه جنسی مقعدی داشته باشند.[4] با وجود یقین مظهر شاهین، منتقدان ادعا می کنند که اتهام "جهاد مقعدی" صرفا تبلیغاتی به منظور بی اعتبار کردن اخوان المسلمین، داعش و مسلمانان است.[5]
کمال الهلباوی سخنگوی سابق سازمان جماعت اخوان المسلمین در اروپا[6] در مقاله‌ای با نام«كیف نواجه التكفیرین؟»[چگونه با تکفیری‌ها مواجهه کنیم؟] بیان می‌کند که تروریستهای تکیفری در راستای تنفیذ افکارشان هر چیزی را حلال می‌شمارند حتی لواط را در تحت بند «الضرورات تبیح المحذورات»[ضرورتها محذورات و محرمات را مباح می‌کند] حلال می‌شمارند. او در این مقاله اشاره می‌کند: «شدیدترین فتوایی که من خواندم این بود که جوانی به نزد شیخ حمد ابو الدماء القصاب آمد و از او پرسید ما راه جدیدی برای عملیات انتحاری ابداع کردیم بدین صورت که کبسولهای انفجاری را در درون مقعد قرار داده [تا کسی بدان پی نبرد] اما برای آنکه بتوان کبسولهای انفجاری را در درون مقعد جای داد باید مقعد وسیع باشد؛ حال آیا جایز است برای وسیع کردن آن، خود را بر یکی از مجاهدین مباح کنم؟!!!... زیرا هدفم جهاد است و نیتم صالح است. شیخ در جوابش گفت: اصل این‌ است که لواط جایز نیست و جهاد برتر است چون جهاد رکن اسلام است و وقتی رکن اسلام جز با لواط تحقق نمی‌یابد پس اشکالی در آن نیست چون قاعده فقهی می‌گوید: «الضرورات تبیح المحذورات» و چیزی که واجب جز با آن محقق نمی‌شود واجب خواهد بود. و بعد از عمل لواط بر تو واجب است که بسیار استغفار کنی. ای فرزندم! خداوند روز قیامت مجاهدین را بر اساس نیاتشان محشور می‌کند و نیت تو نصرت و یاری اسلام است.[7]
شبکه ماهواره‎ای Sterk TV ترکیه با پخش مستندی درباره گروه تروریستی داعش پرده از چهره واقعی آن برداشت. در این فیلم که با حضور و اعتراف ۲۰ عضو سابق داعش ساخته شده است مطالب هولناکی مطرح گردیده است. یکی دیگر از اعتراف کنندگان با بیان اینکه اعضای داعش از هیچ تجاوز به عنفی هراس ندارند تصریح کرد: سران داعش برای پیشگیری از جدا شدن و یا فرار کردن فرماندهان و نیروهای این گروه تروریستی٬ آن‎ها را مورد تجاوز قرار می‎دهند و از این عمل شنیع فیلمبرداری می‎کنند. با این عمل٬ شخص مورد نظر همواره زیر فشار بوده و تنها راه رهایی‎اش خودکشی است. وی با بیان اینکه "در این مجموعه تروریستی٬ لواط امری عادی به حساب می‎آید" اظهار داشت: بارها تهدید به تجاوز شدم تا اینکه روزی مرا بیهوش کردند و پس از به هوش آمدن٬ خود را در اتاقی آلوده یافتم. این عضو سابق داعش افزود: مورد شکنجه‎های فجیعی قرار گرفتم و ۱۵ مرتبه به من تجاوز شد. آنها از همه این اتفاقات فیلم گرفتند و تا مدتها از این فیلم جهت تحت فشار قرار دادنم برای ادامه همکاری بهره می‎بردند.
حرمت لواط در قرآن
اما در حرمت همجنس‌بازی که مفتیان معارض، حکم به حلال بودنش کردند هیچ شکی نیست چنانکه خداوند متعال در قرآن مجید در سوره مؤمنون و معارج ضمن بیان صفات مؤمنین و صفات اهل بهشت، بیان می‌کند: ﴿وَالَّذِینَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حَافِظُونَ * إِلَّا عَلَى أَزْوَاجِهِمْ أوْ مَا مَلَكَتْ أَیْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَیْرُ مَلُومِینَ * فَمَنِ ابْتَغَى وَرَاء ذَلِكَ فَأُوْلَئِكَ هُمُ الْعَادُونَ﴾[مؤمنون/5-7،و معارج/29-31]« و كسانى كه پاكدامنند مگر در مورد همسرانشان یا كنیزانى كه به دست آورده‏اند كه در این صورت بر آنان نكوهشى نیست پس هر كه جز این(دو مورد) را طلب كند (و التذاذ جنسى به هر نوع و با هر كس و هر چیز انجام دهد) چنین كسانى متجاوز (از حدود اسلام) هستند». 
تعبیر به «حفظ فروج» که در آیه‌ى اوّل آمده، عام است، یعنى هرگونه مناسبات و روابط جنسى را شامل مى‌شود و از آن نهى مى‌کند، مگر آنچه را که استثناء شده، و آن مسایل جنسى مربوط به همسر و کنیز است. و قطعا لواط غیر راههایی است که در آیه مجاز شمرده شده است. و این اعمال، تجاوز از حد شرعی بوده و فاعل آن گناهكار به حساب می‌آید چنانکه از عبارت «هم العادون» فهمیده می‌شود.
لواط عمل زشت و ناپسند و بر خلاف طبیعت و غریزه انسانى است و آیات جداگانه‌ای صراحت به حرمت آن دارند. قرآن کریم در چند مورد، داستان قوم لوط را بیان کرده و در ضمن آن این عمل را سرزنش نموده و ممنوع اعلام مى‏دارد:
لواط، عملى حرام و بسیار زشت، در دین لوط(علیه السلام) بود: ﴿ولوطـًا اِذ قالَ لِقَومِهِ اَتَأتونَ الفـاحِشَةَ ما سَبَقَكُم بِها مِن اَحَد مِنَ العاـلَمین * اِنَّكُم لَتَأتونَ الرِّجالَ شَهوَةً مِن دونِ النِّساءِ بَل اَنتُم قَومٌ مُسرِفون﴾[اعراف/80-81] «به خاطر آورید لوط را، هنگامی که به قوم خود گفت: آیا عمل بسیار زشتی را انجام می دهید که هیچ یک از جهانیان، پیش از شماانجام نداده است؟! آیا شما از روی شهوت به جای زنان به سراغ مردان می روید؟! شما اسراف کار «و منحرف» هستید!».
﴿ولوطـًا اِذ قالَ لِقَومِهِ اِنَّكُم لَتَأتونَ الفـاحِشَةَ ما سَبَقَكُم بِها مِن اَحَد مِنَ العـالَمین * اَئِنَّكُم لَتَأتونَ الرِّجالَ وتَقطَعونَ السَّبیلَ وتَأتونَ فى نادیكُمُ المُنكَرَ فَما كانَ جَوابَ قَومِهِ اِلاّ اَن قالوا ائتِنا بِعَذابِ اللّهِ اِن كُنتَ مِنَ الصّـدِقین[عنكبوت/28-29]«و لوط را فرستادیم هنگامى که به قوم خود گفت: شما عمل بسیار زشتى انجام مى‏دهید که هیچ یک از مردم جهان پیش از شما آن را انجام نداده است. آیا شما به سراغ مردان مى‏روید و راه تداوم نسل انسان را قطع مى‏کنید و در مجلستان اعمال ناپسند انجام مى‏دهید؟»
﴿وجاءَهُ قَومُهُ یُهرَعونَ اِلَیهِ ومِن قَبلُ كانوا یَعمَلونَ السَّیِّـاتِ قالَ یـقَومِ هـؤُلاءِ بَناتى هُنَّ اَطهَرُ لَكُم فاتَّقُوا اللّهَ ولا تُخزونِ فى ضَیفى اَلَیسَ مِنكُم رَجُلٌ رَشید﴾[هود/78]
﴿ولوطـًا اِذ قالَ لِقَومِهِ اَتَأتونَ الفـاحِشَةَ واَنتُم تُبصِرون * اَئِنَّكُم لَتَأتونَ الرِّجالَ شَهوَةً مِن دونِ النِّساءِ بَل اَنتُم قَومٌ تَجهَلون﴾[نمل/54-55]«و لوط را به یادآور هنگامى که با قومش گفت: آیا شما به سراغ کار بسیار زشتى مى‏روید در حالى که نتایج شوم آن را مى‏بینید. آیا شما به جاى زنان از روى شهوت به سراغ مردان مى‏روید؟ شما قومى نادانید».
﴿أَ تَأْتُونَ الذُّکْرانَ مِنَ الْعالَمِینَ وَ تَذَرُونَ ما خَلَقَ لَکُمْ رَبُّکُمْ مِنْ أَزْواجِکُمْ بَلْ أَنْتُمْ قَوْمٌ عادُونَ﴾[شعراء165-166]«آیا در میان جهانیان شما به سراغ جنس ذکور مى‏روید و هم جنس بازى مى‏کنید آیا این زشت و ننگین نیست؟ و همسرانى را که پروردگارتان براى شما آفریده است رها مى‏کنید؟ حقا شما قوم تجاوزگرى هستید».
فاحشه به معناى کارهایى است که قبح آن روشن و آشکار است و در این جا منظور همجنس‏گرایى، یعنى عمل ننگین لواط است. و جمله «انتم تبصرون» اشاره به این است که شما زشتى این عمل و عواقب شوم آن را با چشم خود مى‏بینید. این آیه نشان مى‏دهد که این عمل، نتیجه جهل و نادانى و بى‏خبرى از قانون آفرینش و از همه ارزش‌هاى انسانى است.
بنابراین: بر اساس آیات مذکور هیچ جای تردیدی در حرمت عمل ناپسند و شرم‌آور لواط نخواهد ماند و حکم به حلیت لواط و عمل به آن، قطعا بدعتی آشکار و مسلم از سوی دواعش و معارضین در سوریه و عراق است.

________________________
[1]. http://www.aparat.com/v/KxLbX
http://www.aparat.com/v/9F0KC
http://www.aparat.com/v/HANoG
[2]. Jonah Goldberg. «‘You Must Be Sodomized’». National Review، December 10, 2013.
Tina Nguyen, Prominent Cleric Denounces Muslim Brotherhood’s ‘Anal Jihad’ Practices, Mediaite, 19 July 2014
[3]. Egyptian Propaganda: Fatwa Permits "Anal Jihad" for Muslim Brotherhood Members, Al-Tahrir TV (Egypt), 26 June 2014 (published by MEMRI)
[4]. Vasudevan Sridharan, Egypt: Muslim Brotherhood Clerics Sanction 'Anal Jihad' for Lonely Militants Fighting Far From Their Wives, International Business Times, 18 July 2014
https://www.youtube.com/watch?v=GNMjHqfmaOA
[5]. Michael Stone. «Fatwa authorizes ‘anal jihad’ for ISIS terrorists far from home». patheos، July 15, 2014.
[6]. http://www.albawabhnews.com/594780
[7]. http://sahafaty.net/news1094862.htm
http://www.mobtada.com/details.php?ID=193771
http://www.alnaharegypt.com/t~206252

طبقه بندی: + ادیان وفرقه های دینی،   ادیان و مکاتب غیر آسمانی، 
برچسب ها: داعش، همجنس بازی در میان داعشیان و معارضین سوری و عراقی، جهاد اللواط، بدعتهای داعش و وهابیت، انحراف داعشیان و هابیت،
مطالب مرتبط: رواج همجنس‌بازی در بین شورشیان در سوریه و عراق، «نکاح با نفس» فتوای عجیب و جدید داعشی‌های مزدور!، جهاد النکاح، نکاح شرعی نیست، جهاد النکاح بدعتی شرم‌آور از بدعت‌های داعش،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : دوشنبه 11 خرداد 1394 | توسط : - عباسی | نظرات()
داغ کن - کلوب دات کام
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic